zdjęcie przedstawia salon, przedpokój i kuchnię w apartamencie do sprzedaży w Białymstoku

Apartament w Białymstoku

Ekskluzywny apartament na sprzedaż o powierzchni 51 m2 (2 pokoje) położony na wysokim parterze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, w Białymstoku za cenę 243 000 zł. Cena apartamentu do dużej negocjacji.
Apartament składa się z:
– salonu
– sypialni
– kuchni
– łazienki z wc
– przedpokoju
– balkonu

Apartament o wysokim standardzie z pięknym widokiem na otaczającą zieleń. Apartament przeszedł kapitalny remont. Apartament wraz z przynależną, komórką lokatorską/piwnica. W cenie sprzedaży apartamentu zawarty jest sprzęt AGD (okap, płyta gazowa, piekarnik, lodówka), meble łazienkowe, meble w zabudowie, kanapa, łóżko, stoły i krzesła.

Doskonała lokalizacja – apartament znajduje się nieopodal apteki, bankomatu, bazaru, delikatesów, fryzjera, kwiaciarni, marketu, przychodni, restauracji, salonu kosmetycznego, sklepu 24 h, sklepu spożywczego, stacji benzynowej, gabinetu weterynarza, gimnazjum, kościoła, poczty, przedszkola, szkoły podstawowej, żłobka, jeziora, lasu, obiektu sportowego, placu zabaw dla dzieci, plaży oraz ścieżki rowerowej. Serdecznie zapraszam do kontaktu. Zapraszamy na prezentację apartamentu oraz bezpłatne konsultacje kredytowe z 26 banków z doradcami. (131-1319)

Kontakt:
e-mail: m.debowska@wgn.pl
Tel. +48 85 66 100 72
Tel. +48 720 860 333

Data publikacji: 18-12-2016
Print Friendly, PDF & Email