Apartament ul. Wiwulskiego Wrocław Biskupin

Do sprzedaży w inwestycji deweloperskiej Apartamenty Dąbie nowy, luksusowy apartament 3-pokojowy do własnej aranżacji .
Przedmiotowy apartament, to klimatyzowany rozkładowy lokal z oddzielną kuchnią, łazienką, toaletą oraz przestronnym przedpokojem.

Przy pokoju dziennym usytuowano balkon o pow. ponad 18 mkw. Piękne, duże mieszkanie z doświetleniem od strony południowo-wschodniej Podgląd na rzut apartamentu w załączeniu oferty.
Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe lub zamykany garaż. Garaże i miejsca postojowe zlokalizowane są pod budynkiem.

Apartamenty Dąbie zostały wybudowane w 2010 r. w najładniejszej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie przez wrocławskich deweloperów Temar i Mój Dom.
Inwestycja została zrealizowana z dbałością o każdy element architektoniczny, materiały wykończeniowe budynku, poszczególnych apartamentów oraz części rekreacyjnych zaspokoją najbardziej wyszukany gust.
Apartamenty Dąbie to przede wszystkim prestiż, luksus i nowy styl życia.
Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano również część rekreacyjną: stylowy lounge club, ekskluzywny klub fitness z sauną fińską i parową oraz solarną oazą, siłownię i jacuzzi.
Luksusowa oferta sprzedaży apartamentów w wysokim standardzie wykończenia charakteryzuje się dużymi przeszkleniami okien wraz z okiennicami z drzewa egzotycznego, stolarka drewniana najwyższej jakości, podłączenia klimatyzacyjne, ogrzewanie podłogowe, instalacja do kominka, indywidualny monitoring kosztów użytkowania mediów i wiele innych nowoczesnych udogodnień technicznych.
Ceny indywidualnie negocjowane. W ofercie posiadamy inne apartamenty w metrażu od 60 do 180 m2, dwu i trzy pokojowe lub trzy pokojowe z dodatkową antresolą.

Cena sprzedaży: 1053864zł

Cena za 1m2: 10200zł

Powierzchnia: 103m2

Nr oferty: 10-2709

Kontakt: 71 3378421

Data publikacji: 31-10-2013
Print Friendly, PDF & Email