Apartament nad morzem

Do sprzedaży luksusowy apartament 2-pokojowy położony na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku hotelowym z 2011 roku, nad morzem, w miejscowości Trzęsacz (woj. zachodniopomorskie) za cenę 299 000 zł.
Apartament z balkonem, 150m od morza w malowniczej miejscowości.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– aneks kuchenny

– sypialnia

– łazienka

– przedpokój

Idealne miejsce na wypoczynek zarówno letni jak i zimowy. Obiekt wyposażony w basen, siłownię, strefę SPA (sauna sucha, sauna parowa, studnia lodowa), restaurację, recepcję, bawialnię oraz piękną wypoczywalnię na dachu budynku. Obiekt posiada windę. Do apartamentu dodatkowo przysługuje miejsce parkingowe przed obiektem. Doskonałe położenie zarówno apartamentu a także położenie w nowoczesnym apartamencie tworzą powyższą ofertę obecnie najlepszą na rynku. Polecam. Zapraszam do oglądania. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Najlepszych informacji udzieli Państwu agent prowadzący. (105-5452)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 91 30 70 270

Tel. +48 604 077 338

e-mail: p.galazka@wgn.pl

Data publikacji: 17-03-2015
Print Friendly, PDF & Email