na zdjęciu apartamentowiec nad morzem, w którym znajduje się oferowany apartament na sprzedaż

Apartament nad morzem

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 37,36 m2 (2 pokoje) usytuowany na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, nad morzem, w miejscowości Międzyzdroje (woj. zachodniopomorskie) za cenę 317 560 zł.
Apartament dla najbardziej wymagających klientów.

Apartament składa się z:
– salonu
– sypialni
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju
– taras

Apartament w doskonałej lokalizacji, zaledwie 300 metrów od promenady. Blisko liczne sklepy oraz najsłynniejsza w całej Polsce promenada gwiazd. Wypoczywaj i inwestuj. Nasze apartamenty to nie tylko świetna lokata kapitału ale także idealne miejsce na wypoczynek i rekreację dla każdego. Mając na uwadze rosnące stale ceny nieruchomości nadmorskich ten apartament to optymalna inwestycja dla Ciebie.

Apartament posiada nowoczesne rozwiązania współczesnej techniki, jak np. oświetlenie LED-owe czy cichobieżna winda. Z tarasu rozciąga się zapierających dech w piersiach widok . W budynku balustrady balkonowe szklane (szkło hartowane). Parter budynku przeznaczony na lokale użytkowe/usługowo-handlowe. Przy zakupie apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-7350)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl
Tel. +48 91 30 70 270

Data publikacji: 23-10-2016
Print Friendly, PDF & Email