zdjęcie przedstawia salon w apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament nad morzem

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 45 m2 (2 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku, nad morzem, w Międzyzdrojach (woj. zachodniopomorskie) za cenę 415 000 zł. Cena do negocjacji.
Rozkład pokoi w apartamencie wygląda następująco:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– taras
– przedpokój

Apartament w bardzo wysokim standardzie. Doskonała lokalizacja – apartament znajduje się raptem 200 metrów od plaży i Promenady Gwiazd, w nowoczesnym budynku z najwyższej jakości materiałów (stal szlachetna, naturalny kamień i szkło).

Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa nowoczesny monitoring telewizyjny praz całodobowa ochrona. Monitorowany jest także parking bezpośrednio przy budynku. Polecam i zapraszam na prezentację. W razie jakichkolwiek pytań (apartament, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-623)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 870 130

Data publikacji: 23-08-2016
Print Friendly, PDF & Email