zdjęcie przedstawia nowoczesny salon w apartamencie na sprzedaż nad morzem

Apartament nad morzem

Luksusowy apartament do sprzedaży (3 pokoje) o powierzchni 78,81 m2 usytuowany na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w Mielnie (woj. zachodniopomorskie) za cenę 1 357 468 zł.
Apartament z dwoma tarasami i pięknym widokiem na morze. Apartament w kameralnym, a jednocześnie nowoczesnym obiekcie apartamentowym położonym przy promenadzie w Mielnie, 10 m od plaży.

Apartamentowiec zaprojektowany jako bardzo nowoczesna bryła z atrium wewnętrznym. Dzięki zastosowaniu dużych powierzchni szklanych w pomieszczeniach mamy wrażenie bezpośredniego kontaktu z otaczającą przyrodą. Kilka metrów do plaży i docierająca bryza morska stanowi o bezpośrednim oddziaływaniu jodu.

Rozkład pokoi:
– salon
– jadalnia
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
– 2 tarasy

Taras północny o powierzchni 11 m2 z wyjściem z salonu i i taras południowy o powierzchni 9 m2 z wyjściem z obu sypialni. Przebywając na tarasie północnym ma się wrażenie bezpośredniego przebywania na podwyższeniu na plaży.

Apartament ekskluzywnie wykończony wysokiej jakości materiałami z umeblowaną i wyposażoną kuchnią. W budynku winda i atrium wewnętrzne. Do każdego apartamentu przewidziane miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska. Podana cena brutto bez miejsca postojowego i komórki, VAT 8%. Bliżej morza nie można! Z uwagi na wspaniałą lokalizację, piękny widok na morze oferta ta jest godna szczególnego polecenia.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (067-572)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Data publikacji: 28-04-2016
Print Friendly, PDF & Email