na zdjęciu apartament do sprzedaży nad morzem, widok na salon

Apartament nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 64,74 m2 usytuowany na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, nad morzem, w miejscowości Ustronie Morskie (woj. zachodniopomorskie) za cenę 485 550 zł.
Apartament z widokiem na morze (w pierwszej linii od morza).

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– loggia

Apartament jest do sprzedaży w trzech różnych wariantach:
1. stan deweloperski
2. w stanie wykończonym bez mebli
3. w stanie „pod klucz”

Apartament można kupić z miejscem postojowym w hali garażowej lub miejscem postojowym na terenie odkrytym. Inwestycja nie obciążona żadnym kredytem, budowana ze środków własnych developera, rozpoczęta w lutym 2016 roku, zaplanowany termin ukończenia realizacji kwiecień 2017 roku. Aktualnie trwa przedsprzedaż apartamentów.

Apartament z możliwością zakupu inwestycyjnego i uzyskiwanie dochodów z najmu apartamentu. Obiekt obsługuje znana firma zajmująca się obsługą najmu apartamentów. Apartament w kameralnym obiekcie apartamentowym z 77 komfortowo wyposażonymi apartamentami wraz ze strefą relaksu, w której znajdują się między innymi siłownia, sauna mokra i sucha, jacuzzi, a także sala zabaw dla dzieci. Dopełnienie obiektu stanowi słoneczny taras z leżakami, z którego rozpościera się piękny widok na morze i okoliczne lasy oraz basen zewnętrzny. Budynek wyposażony w cichobieżną windę, halę garażową z miejscami postojowymi pod budynkiem oraz miejscami postojowymi na zewnątrz. Z apartamentów na wyższych kondygnacjach roztacza się piękny widok na morze.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Data publikacji: 23-04-2016
Print Friendly, PDF & Email