na zdjęciu ekskluzywny salon w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Szczecin, apartament do sprzedaży za 315 000 złotych. Apartament liczy 54 metry kwadratowe powierzchni. Drugie piętro. Dwa pokoje. Budynek z 2001 roku o czterech kondygnacjach. Cena podlega negocjacji.
Dużą zaletą apartamentu jest jego lokalizacja – apartament mieści się w niezwykle atrakcyjnym miejscu, w pobliżu pełnej infrastruktury: szkół, przedszkoli, sklepów etc. Wraz z apartamentem istnieje opcja dokupienia garażu za dodatkową opłatą.

Wnętrze apartamentu zostało niezwykle klimatycznie i estetycznie zaaranżowane. Niedawno w apartamencie ukończono remont. Kuchnia w zabudowie pod wymiar oraz z pełnym wyposażeniem AGD (zmywarka, piekarnik, kuchenka, okap).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie wygląda następująco: salon + kuchnia + przedpokój + sypialnia + łazienka. Apartament ogrzewany z sieci miejskiej. Tak samo ciepła woda. Apartament niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu, a to głównie dzięki niskiemu czynszowi do zarządcy oraz opłatach za ogrzewanie, wodę i fundusz remontowy.

Dużym atutem apartamentu jest przepiękny widok, jaki roztacza się z okien na okolicę. Ponadto istnieje możliwość dokupienia garażu podziemnego o powierzchni ok 17,6 m2. Przy zakupie tego apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-7833)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999

Data publikacji: 04-03-2017
Print Friendly, PDF & Email