zdjęcie prezentuje nowoczesny salon w apartamencie do sprzedaży w Olsztynie

Apartament na sprzedaż w Olsztynie

Olsztyn, apartament do sprzedaży za cenę 450 000 złotych. Apartament liczy 77 metrów kwadratowych powierzchni. Pierwsze piętro. Trzy pokoje. Budynek z 2008 roku o sześciu kondygnacjach. Kupujący nie płaci prowizji.
Apartament niezwykle estetycznie i nowocześnie zaaranżowany dzięki pomocy słynnego architekta. Wnętrze zostało urządzone w nowoczesnym stylu. Wysoki standard i najlepszego gatunku materiały wykończeniowe.

Apartament znajduje się na terenie prestiżowego, monitorowanego i chronionego osiedla. Ponadto blisko stąd do lasu. Apartament składa się z salonu + pokoju dziecięcego + łazienki z wc + garderoby + sypialni + kuchni + przedpokoju + tarasu. Ważną zaletą jest dużych rozmiarów, 100-metrowy ogród, który został z detalami zaprojektowany i wykonany przez znaną firmę ogrodniczą.

Do apartamentu przynależą dwie piwnice oraz miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym pod budynkiem. Cena za miejsce postojowe to 20 000 zł. Malownicza, atrakcyjna lokalizacja to kolejna z zalet. Apartament mieści się nieopodal lasu, jeziora, ścieżek rowerowych, szlaków leśnych, sklepów spożywczych, supermarketu, fitness clubu, myjni samochodowej etc. Zamierzasz kupić ten apartament, ale brak Ci gotówki? Pomożemy dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród oferty wielu banków. Ponadto dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. (167-650)

Kontakt:
e-mail: m.brzuzy@wgn.pl
Tel. +48 502 600 444

Data publikacji: 04-03-2017
Print Friendly, PDF & Email