na zdjęciu nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w okolicach Katowic

Apartament na sprzedaż w okolicach Katowic

Katowice, apartament do sprzedaży za cenę 219 000 złotych. Apartament liczy 62,70 metra kwadratowego luksusowej powierzchni. Pierwsze piętro. Trzy pokoje.
Budynek o trzech kondygnacjach. Apartament po kapitalnym remoncie. Można się od niego wprowadzić w każdej chwili. Apartament ogrzewany jest z węglowego pieca ze sterownikiem. Do apartamentu przynależy piwnica. Wnętrze apartamentu tworzą następujące pomieszczenia: salon + kuchnia + łazienka z wc + 2 sypialnie + przedpokój + 2 balkony.

Atrakcyjna lokalizacja – apartament mieści się nieopodal szkoły, przedszkola, licznych sklepów, parkingu, placu zabaw itp. To także znakomity punkt pod względem komunikacyjnym – blisko stąd do Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ) oraz autostrady A4. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Serdecznie zapraszam do oglądania. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. (120-11951)

Kontakt:
Tel. +48 881 749 881

Data publikacji: 07-04-2017
Print Friendly, PDF & Email