zdjęcie prezentuje salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Legnicy

Apartament na sprzedaż w Legnicy

Legnica, apartament do sprzedaży za cenę 299 000 złotych. Apartament liczy imponujące 90 metrów kwadratowych powierzchni. Parter. Trzy pokoje. Kamienica o trzech kondygnacjach.
Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Komu najbardziej do gustu przypadnie ten apartament? Na pewno rodzinom z dziećmi, które cenią ciszę, spokój, zaufanych sąsiadów oraz dogodną komunikację z centrum. Apartament znajduje się bowiem blisko uczelni wyższych, punktów usługowo-handlowych, stacji benzynowej, przychodni, placów zabaw oraz szkół.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– 2 pokoje
– garderoba
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Tym, co wyróżnia ten apartament na tle konkurencji jest na pewno niecodzienna elegancja i prestiż wykończenia wnętrza. Wszystkie pomieszczenia wykończone zostały z najlepszych gatunkowo materiałów. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont 08apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (156-4766)

Kontakt:
e-mail: b.kasiuk@wgn.pl
Tel. +48 530 150 003

Data publikacji: 08-03-2017
Print Friendly, PDF & Email