na zdjęciu ekskluzywny apartamentowiec w Bolesławcu, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament

Apartament na sprzedaż w Bolesławcu

Bolesławiec, apartament do sprzedaży za 260 000 złotych. Apartament liczy 89,18 metra kwadratowego powierzchni. Parter. Cztery pokoje. Budynek o dwóch kondygnacjach.
Stan deweloperski. Apartament wybudowany i wykończony z materiałów najlepszego sortu. Wyłączny agent sprzedaży – WGN Nieruchomości.

Ekskluzywny apartament o bardzo oryginalnym projekcie i aranżacji położony w malowniczym zakątku, na przedmieściach miasta. Wnętrze luksusowego apartamentu bardzo widne, słoneczne. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy ogród do indywidualnego zagospodarowania.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie prezentuje się następująco:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się: salon + wiatrołap + łazienka + aneks kuchenny + pomieszczeni gospodarcze
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się: 3 sypialnie + łazienka + korytarz + kotłownia.

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup), proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego apartamentu oraz innych apartamentów. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-8981)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 09 09 01

Data publikacji: 15-03-2017
Print Friendly, PDF & Email