APARTAMENT NA SPRZEDAŻ USTKA PODDĄBIE

Nowy apartament w Ustce na sprzedaż.

APARTAMENT 3-POKOJOWY o powierzchni 33,62 m kw. położony na II PIĘTRZE APARTAMENTOWCA w ścisłym CENTRUM miejscowości PODDĄBIE (GMINA USTKA) w PASIE NADMORSKIM, na trasie USTKA- ROWY- ŁEBA.

W skład lokalu mieszkalnego wchodzi: salon z aneksem kuchennym , 2 sypialnie, łazienka z WC. Ogrzewanie akumulacyjnymi grzejnikami elektrycznymi, w łazience podłogowa mata grzewcza z regulatorem i grzejnik drabinkowy. Woda ciepła- piecyk elektryczny. Stolarka okienna nowa drewniana. Drzwi wewnętrzne DRE z uszczelkami, w kolorze dąb. Drzwi wejściowe do lokali wzmocnione pełne z 2 zamkami Polskone. Teren ogrodzony i oświetlony. Brama wjazdowa elektroniczna. Utwardzone drogi i chodniki oraz miejsca parkingowe. Ponad to na terenie apartamentowca znajduje się: basen zewnętrzny, kort tenisowy, plac zawab dla dzieci. Atutem nieruchomości jest jej położenie. Miejscowość PODDĄBIE położone jest w sosnowo-dębowym lesie na olbrzymim klifie, który powstał sto lat temu podczas największego w dziejach sztormu. Oprócz stromego klifu atrakcją jest także grobowiec megalityczny i pozostałości kamiennych kręgów sprzed 5 i 3 tysięcy lat. Miejscowość otulona pięknymi i malowniczymi lasami, bogatymi w dzikość natury.

Odległość od morza ok. 250 m.
CENA ZAWIERA pełne wyposażenie apartamentu- umeblowanie oraz sprzęt AGD.

Liczba pokoi: 3
Powierzchnia całkowita: 33,00 m2
Cena: 245.500 PLN

Agent: Jadwiga Kubicz Licencja Nr. 7278
licencja: 7278 Słupsk
Kontakt:
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. kom.: 607 385 481
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Nr oferty: SM030-1716

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Data publikacji: 12-11-2013
Print Friendly, PDF & Email