Apartament na sprzedaż Białystok

Apartament na sprzedaż.

Polecamy Państwu przestronne, nowoczesne mieszkanie w Białymstoku w dzielnicy Ignatki Osiedle. Cisza, spokój, rozległe obszary zielonych terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych, las, uroczyska oraz dobra komunikacja z centrum miasta to główne walory położenia.

Powierzchnia lokalu to 55.7m2. Mieszkanie położone na parterze w trzypiętrowym budynku mieszkalnym, z widokiem na podwórko i inne budynki. Zamknieta wspólnota mieszkaniowa.

Wnętrze nowocześnie wykończone, niewątpliwym atutem są dwa balkony. Pokój dzienny z wyjściem na balkon, częściowo otwarty na kuchnie, oddzielna sypialnia (z balkonem) i pokój dziecięcy. Łazienka komfortowo wykończona z wanną i prysznicem. Ściany gładkie malowane oraz tapetowane, na podłodze parkiet dębowy oraz gres. W pokoju dziennym projektor!

Obecni właściciele zostawiają w cenie mieszkania zabudowy stałe, sprzęt AGD (lodówka, kuchenka, okap, zmywarka), jak i niektóre meble wolno stojące.

Istnieje możliwość zakupu garażu w podziemiu budynku, który połączony jest z piwnicą. W cenie 35.000zł.

Zapraszamy na prezentację oraz bezpłatne konsultacje kredytowe z 26 banków z doradcami Expandera.

Powierzchnia całkowita: 55,70 m2
Rok budowy: 2009
Cena: 299.000 PLN

Nr oferty: SM131-112

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Data publikacji: 26-11-2013
Print Friendly, PDF & Email