Apartament na Biskupinie Wrocław

Do sprzedania ekskluzywny apartament dwupoziomowy w inwestycji Apartamenty Dąbie do indywidualnej aranżacji. Apartamenty Dąbie zostały wybudowane w 2010 r. w najładniejszej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie przez wrocławskich deweloperów Temar i Mój Dom.

Inwestycja została zrealizowana z dbałością o każdy element architektoniczny, materiały wykończeniowe budynku, poszczególnych apartamentów oraz części rekreacyjnych zaspokoją najbardziej wyszukany gust. Apartamenty Dąbie to przede wszystkim prestiż , luksus i nowy styl życia.

Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano w Apartamentach Dąbie część rekreacyjną: stylowy lounge club, ekskluzywny klub fitness z sauną fińską i parową oraz solarną oazą, siłownię i jacuzzi.
Luksusowa oferta sprzedaży apartamentów do indywidualnego wykończenia obejmuje lokale z przynależnym jednym lub dwoma tarasami oraz balkonem lub ogródkiem.
Niewątpliwe walory rozwiązań projektowych to duże przeszklenia okien wraz z zamontowanymi okiennicami, stolarka drewniana najwyższej jakości, podłączenia klimatyzacyjne, ogrzewanie podłogowe, instalacja do kominka, indywidualny monitoring kosztów użytkowania mediów i wiele innych nowoczesnych udogodnień technicznych.
Przedmiotowy apartament to przestronny, klimatyzowany lokal składający się z dwóch poziomów, gdzie na pierwszej kondygnacji usytuowane jest salon, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, bardzo duża łazienka, przestronny przedpokój . Poziom drugi to antresola o pow. ok. 80 mkw. Na antresoli można zaprojektować drugą łazienkę i przynajmniej dwie sypialnie lub zaaranżować tę przestrzeń w inny, indywidualny sposób np. jako bibliotekę i gabinety do pracy.
Na obydwu kondygnacjach z mieszkania jest wejście na tarasy.
Podgląd na rzut apartamentu w załączeniu oferty.
Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe lub zamykany garaż. Garaże i miejsca postojowe zlokalizowane są pod budynkiem .

Ceny indywidualnie negocjowane. W ofercie posiadamy inne apartamenty w metrażu od 60 do 180 m2, dwu i trzy pokojowe lub trzy pokojowe z dodatkowa antresolą.

Cena sprzedaży: 1218305zł

Cena za 1m2: 9350 zł

Powierzchnia: 130m2

Nr oferty: 10-2712

Kontakt: 071 337 84 21

Data publikacji: 30-10-2013
Print Friendly, PDF & Email