na zdjęciu luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu we Wrocławiu do sprzedaży

Apartament do sprzedaży we Wrocławiu

Wrocław, apartament na sprzedaż za cenę 380 000 złotych. Apartament liczy 56 metrów kwadratowych powierzchni. Dziewiąte piętro. Trzy pokoje. Drapacz chmur o 11 kondygnacjach.
Sprzedaż bezpośrednia. Kupujący nie płaci prowizji dla biura. Cena do negocjacji. Ogromną zaletą apartamentu jest lokalizacja w pobliżu jednej z wrocławskich, wyższych uczelni, znanego centrum rekreacji oraz licznych sklepów i punktów usługowych. Apartament o naprawdę dużym potencjale, gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie: salon + balkon + kuchnia + garderoba + sypialnia + gabinet + łazienka. Apartament wykończony przy użyciu materiałów najlepszego sortu (dębowy parkiet, wysokiej jakości sprzęt AGD. Apartament po generalnym remoncie.

Służymy pomocą i zapewniamy pełną obsługę w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont apartamentu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-819)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
tel. +48 696 436 549

Data publikacji: 10-03-2017
Print Friendly, PDF & Email