na zdjęciu luksusowe apartamentowce we Wrocławiu, w jednym z nich znajduje się ten oferowany na sprzedaży apartament

Apartament do sprzedaży we Wrocławiu

Wrocław, ekskluzywny apartament o powierzchni 62,88 m2 (2 pokoje) usytuowany na parterze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, we Wrocławiu za cenę 370 992 zł.
Oferta bezpośrednia. całość wynagrodzenia dla biura pokrywa deweloper. Kupujący nie płaci prowizji ani PCC. Apartament o niecodziennie wysokim standardzie z rynku pierwotnego, niebywale jasny, widny i słoneczny. Apartament o przestronnym wnętrzu i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń: salon + sypialnia + hol + aneks kuchenny + łazienka.

Apartamenty należą do kompleksu czterech nowoczesnych willi miejskich na terenie zagrodzonym. W każdej willi znajduje się 6 apartamentów. Wille – nowoczesne, wykonane z wysokiej klasy materiałów – nawiązują do najbardziej stylowych przykładów zabudowy willowej na terenie Wrocławia.

Do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim, bez białego montażu, dzięki czemu przyszły właściciel może go zaaranżować i dopasować do własnych potrzeb. Do apartamentu przynależy ogród oraz podziemny garaż. Perfekcyjna lokalizacja apartamentu to kolejna z jego wielkich zalet. Apartament mieści się w spokojnym zakątku osiedla, blisko supermarketów, banków, gastronomi, szkoły i przedszkola. Polecam i zapraszam do zapoznania się z tym apartamentem. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3001)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 21
Tel. +48 502 266 024

Data publikacji: 29-03-2017
Print Friendly, PDF & Email