ekskluzywne i stylowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Białymstoku

Apartament do sprzedaży we Białymstoku

Białystok, apartament do sprzedaży za cenę 348 500 złotych. Apartament rozciąga się na powierzchni 85,04 metra kwadratowego. Drugie piętro. Cztery pokoje.
Budynek z 1991 roku. Apartament dedykowany najbardziej wymagającym klientom.

Najważniejsze atuty apartamentu to:
wysoki standard:
– niecodzienny komfort
luksus
– prestiżowa lokalizacja
– ukończony remont
– wykończenie „pod klucz”
– estetyczne i ze smakiem wykończone pomieszczenia
– duży balkon z ładnym widokiem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie przedstawia się następująco: salon + przedpokój + kuchnia + wc + jadalnia + łazienka + 3 sypialnie. W apartamencie mieści się w pełni wyposażona w zabudowę kuchnia wraz ze sprzętem AGD. Na podłodze położona jest terakota, na ścianach glazura. Kuchnia połączona z jadalnią z dużym rodzinnym stołem, witryną, komodą. Na podłodze panele. W przedpokoju apartamentu znajdują się 2 funkcjonalne pojemne szafy, komoda i duże lustro.

Do apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne. Miejsca parkingowe przy budynku. Apartament znajduje się w doskonałej niemal okolicy – dogodny dojazd do centrum, ścieżki rowerowe, wiele sklepów znanych marek, zakłady handlowo-usługowe, pizzerie, mini bazarek, przychodnie lekarskie, apteki, centrum fitness, szkoły i przedszkola, Kościół, Cerkiew, parkingi strzeżone. W pobliżu stacja rowerów miejskich BiKeR. Osiedle spokojne i przyjazne, zamieszkałe w większości przez młodych ludzi. Zapraszamy na prezentację oraz bezpłatne konsultacje kredytowe z 26 banków z doradcami. (131-1488)

Kontakt:
e-mail: a.gryszkiewicz@wgn.pl
Tel. +48 85 66 100 72
Tel. +48 794 177 555

Data publikacji: 17-04-2017
Print Friendly, PDF & Email