na zdjęciu luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament do sprzedaży w Szczecinie

Szczecin, apartament do sprzedaży w cenie 298 000 złotych. Apartament rozciąga się na powierzchni 92 metrów kwadratowych. Czwarte piętro. Trzy pokoje.
Budynek o pięciu kondygnacjach. Apartament dedykowany najbardziej rodzinie z uczącymi się dziećmi. Apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salonu + kuchni + łazienki + przedpokoju + 2 sypialni + jadalni + wc. Do apartamentu przynależy dość duży strych (50 m2). Strych można łatwo przerobić na mieszkalne pomieszczenie (pracownia). Apartament znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, skąd jest blisko zarówno do sklepów i szkół, jak i terenów zielonych. Polecam i zapraszam na prezentację apartamentu.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-943)

Kontakt:
e-mail: a.noga@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 733 570 780

Data publikacji: 18-04-2017
Print Friendly, PDF & Email