po lewej aneks kuchenny po prawej apartamentowiec w Szczecinie, w którym mieści się oferowany apartament na sprzedaż

Apartament do sprzedaży w Szczecinie

Szczecin, apartament do sprzedaży za 729 900 złotych. Apartament rozciąga się na imponujących 98,40 metrach powierzchni. Parter. Trzy pokoje. Budynek z 2008 roku o czterech kondygnacjach.
Do apartamentu przynależy ogród (ok. 70 m2), co niewątpliwie podnosi jego atrakcyjność. Innym atutem jest na pewno lokalizacja, w oazie ciszy i spokoju. Wokół liczne tereny zielone. Ponadto nieopodal sklepy, obiekty usługowe, apteka, szpital, szkoła itp. Wnętrze apartamentu zostało wykończone materiałami najlepszego sortu, takimi jak na przykład kamień ozdobny albo drewno egzotyczne.

Apartament tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój + 2 sypialnie + jadalnia + osobne wc. Wnętrze niezwykle estetycznie i nowocześnie utrzymane, co udało się uzyskać między innymi dzięki zastosowaniu oświetlenia punktowego wraz z nowocześnie wyglądającymi lampami. Bezpieczeństwa domowników strzegą solidne, antywłamaniowe drzwi.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ten apartament może być twój za 2 600 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (168-498)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882

Data publikacji: 29-03-2017
Print Friendly, PDF & Email