widok na luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Olsztynie

Apartament do sprzedaży w Olsztynie

Olsztyn, apartament do sprzedaży za 320 00 złotych. Apartament rozciąga się na 60,90 metra kwadratowego powierzchni. Pierwsze piętro. Trzy pokoje. Budynek z 2000 roku o czterech kondygnacjach.
Kupujący nie płaci prowizji. Apartament doskonały dla osób, które cenią przestrzeń oraz potrzebują szybkiego dojazdu do centru miasta.

Apartament świeżo po remoncie, przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek wydatków. Apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + kuchnia + łazienka + 2 sypialnie + przedpokój + loggia.

W cenie apartamentu zawarto już zabudowę kuchni wraz ze sprzętem AGD, szafą typu Komandor, szafką w komplecie z wieszakiem do przedpokoju oraz kanapą. Reszta umeblowania do indywidualnej negocjacji z właścicielami. Polecam i zapraszam do oglądania.

Brakuje gotówki? Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji. (167-680)

Kontakt:
e-mail: a.warcaba@wgn.pl
Tel. +48 783 962 280

Data publikacji: 23-03-2017
Print Friendly, PDF & Email