na zdjęciu salon oraz fragment kuchni w apartamencie do sprzedaży w okolicy Legnicy

Apartament do sprzedaży w okolicy Legnicy

Legnica, apartament do sprzedaży za cenę 205 000 złotych. Apartament rozciąga się na powierzchni 68,57 metra kwadratowego. Ósme piętro. Trzy pokoje. Wieżowiec o 11 kondygnacjach. Uwaga – cena nie podlega negocjacji.
Do zalet apartamentu na pewno zaliczyć należy wliczone już w cenę kuchenne meble, kilka szaf w stałej zabudowie, stylową komodę i stolik pod sprzęt RTV. Ponadto dzięki estetycznemu oświetleniu LEDowemu apartament nabrał niesłychanie nowoczesnego klimatu. W apartamencie wszystkie instalacje zostały wymienione na nowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla mieszkańców są antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie: salon + kuchnia + wc + łazienka + 2 sypialnie + przedpokój. Apartament wykończony z materiałów najlepszego gatunku. Na podłodze panele i terakota; na ścianach gładzie i płytki. Okna PCV z roletami wewnętrznymi.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację, szczegółowe informacje w biurze. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. (094-1053)

Kontakt:
Tel. +48 76 742 71 98
Tel. +48 696 426 227

Data publikacji: 10-03-2017
Print Friendly, PDF & Email