ekskluzywne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Apartament do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Wrocław, apartament do sprzedaży za cenę 760 000 złotych. Apartament rozciąga się na powierzchni 72,50 metrów kwadratowych. Drugie piętro. Dwa pokoje.
Budynek o trzech kondygnacjach na elitarnym, prestiżowym osiedlu. Osiedle dodatkowo jest strzeżone, zamknięte i monitorowane, na jego terenie znajduje się restauracja, club fitness, ścieżki do joggingu oraz zimą trasy do narciarstwa biegowego. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji – całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

Tym, co przykuwa uwagę po wejściu do apartamentu jest jego piękny, widokowy taras wykończony kaflami granitowymi, skąd roztacza się naprawdę imponujący widok. Apartament wraz z miejscem parkingowym w podziemnym garażu. Wnętrze apartamentu zostało zaaranżowane i stworzone przez słynnych architektów. Na uwagę zasługuje również niecodziennie wysoki standard wykończenia (dębowe okna, drewniane deski, klimatyzacja, automatyczne rolety) oraz meble i sprzęty renomowanych producentów.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie: salon + kuchnia + sypialnia + taras + łazienka. Apartament doskonale nadaje się dla osób, które szukają komfortu, wygody i kontaktu z Naturą. W cenie apartamentu wliczone jest kompletne umeblowanie oraz wyposażenie.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (014-15532)

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780
e-mail: k.jaworska@wgn.pl

Data publikacji: 30-03-2017
Print Friendly, PDF & Email