widok od ulicy na apartamentowiec w okolicach Warszawy, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament

Apartament do sprzedaży w okolicach Warszawy

Warszawa, apartament do sprzedaży za 431 235 złotych. Powierzchnia apartamentu to 85,83 metra kwadratowego. Pierwsze piętro. Cztery pokoje.
Budynek z 2017 roku o trzech kondygnacjach. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

W chwili obecnej apartament wykończony jest do standardu deweloperskiego. Wraz z apartamentem nowy właściciel nabywa przynależną komórkę lokatorską oraz miejsce parkingowe. Apartament składa się z: salonu + balkonu + łazienki + przedpokoju + aneksu kuchennego + 3 sypialni + wc.

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (158-548)

Kontakt:
e-mail: malgorzata.szczesna@wgn.pl
Tel. +48 695 029 600

Data publikacji: 03-04-2017
Print Friendly, PDF & Email