na zdjęciu nowoczesne wnętrze apartamentu do sprzedaży w okolicach Legnicy

Apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy

Legnica, apartament do sprzedaży za 450 000 złotych (cena polega negocjacji). Powierzchnia apartamentu to imponujące 85 metrów kwadratowych. Trzecie piętro. Cztery pokoje.
Budynek z 2011 roku o czterech kondygnacjach. Sprzedaż bezpośrednia. Kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Apartament znajduje się w bezpiecznym, w pełni monitorowanym budynku. W cenie uwzględnione jest już miejsce postojowe pod budynkiem oraz wyposażenie w zabudowie łącznie z meblami. Apartament ogrzewany gazowo za pomocą 2-funkcyjnego pieca. Wnętrze apartamentu wykończone został przy użyciu materiałów najlepszego sortu. W apartamencie wstawione są drewniane okna z roletami wewnętrznymi. Możliwość zamontowania rolet zewnętrznych (wbudowane kasety na zewnątrz budynku).

Apartament najbardziej przypadnie do gustu osobom, które cenią eleganckie, przestronne i nowoczesne wnętrza. Apartament o wysoki standardzie. Apartament składa się z następujących pomieszczeń: salon + jadalnia + 3 sypialnie + aneks kuchenny + przedpokój + łazienka z wc + balkon. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup apartamentu.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja sprzedaży apartamentu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1054)

Kontakt:
Tel. +48 76 742 74 60
Tel. +48 518 013 569

Data publikacji: 17-03-2017
Print Friendly, PDF & Email