luksusowe i nowoczesne wnętrze apartamentu w okolicach Katowic na sprzedaż

Apartament do sprzedaży w okolicach Katowic

Katowice, apartament do sprzedaży za 529 000 złotych. Powierzchnia apartamentu to gigantyczne 120 metrów kwadratowych. Trzecie piętro. Pięć pokoi.
Budynek z 1997 roku o sześciu kondygnacjach. Kupujący nie płaci prowizji. Cena do negocjacji. Apartament dedykowany pracującemu małżeństwu z uczącymi się dziećmi oraz wszystkim tym, którzy cenią ciszę, bezpieczeństwo oraz zaufanych sąsiadów.

Apartament o niezwykle nowoczesnym i dizajnerskim wnętrzu. Tylko najlepszego gatunku materiały wykończeniowe. Do zalet na pewno należy jeszcze dodać cichą i spokojną lokalizację w otoczeniu niskiej zabudowy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie z podziałem na kondygnacje:
KONDYGNACJA PIERWSZA: salon + kuchnia + 2 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + balkon + jadalnia + przedpokój + łazienka
KONDYGNACJA DRUGA: sypialnia + taras + łazienka + garderoba + pokój
KONDYGNACJA TRZECIA: pokój + garderoba + siłownia + sypialnia + gabinet.

Wraz z apartamentem można kupić także garaż w budynku za cenę 30 000 zł. Apartament do sprzedaży za gotówkę, ale istnieje również możliwość przyjęcia w rozliczeniu innego luksusowego apartamentu bądź innej nieruchomości należącej do kupującego. Kolejna zaleta apartamentu to jego prestiżowa, atrakcyjna lokalizacja nieopodal centrum handlowego, marketów, sklepów, punktów usługowo-handlowych, poczty, stacji benzynowej, banku, apteki, przychodni zdrowia etc.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Śląsk i Zagłębie. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (143-1703)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl
Tel. +48 784 554 364

Data publikacji: 08-04-2017
Print Friendly, PDF & Email