zdjęcie prezentuje fragment salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż w okolicach Katowic

Apartament do sprzedaży w okolicach Katowic

Katowice, apartament do sprzedaży za 249 000 złotych. Apartament liczy 74 metry kwadratowe powierzchni. Czwarte piętro. Cztery pokoje.
Budynek z 1980 roku o czterech kondygnacjach. Cena polega negocjacji. Apartament znajduje się w dobrym punkcie komunikacyjnym. Można stąd szybko i łatwo dojechać zarówno do centrum, jak i innych miast aglomeracji. Blisko mieszczą się parkingi, przedszkola, szkoły, sklepy.

Apartament w niecodziennie wysokim standardzie wykończenia. Apartament po generalny remoncie. Na powierzchnię apartamentu składają się następujące pokoje i pomieszczenia: salon + kuchnia + łazienka + balkon + 3 sypialnie + przedpokój + wc + balkon. Do apartamentu przynależy także pomieszczenie piwniczne.

Powyższe informacje na temat apartamentu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. (120-12046)

Kontakt:
Tel. +48 881 749 881

Data publikacji: 09-04-2017
Print Friendly, PDF & Email