na zdjęciu przykładowa wizualizacja wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży w Legnicy

Apartament do sprzedaży w Legnicy

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 70,70 m2 (3 pokoje) znajdujący się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 247 450 zł.
Apartament składa się z dwóch poziomów, na których rozmieszczone są następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– antresola

Apartament z opcją dokupienia za dodatkową cenę pomieszczenia w piwnicy oraz miejsca parkingowego. Do największych zalet apartamentu warto zaliczyć: duże nasłonecznienie, ponadstandardowa wielkość balkonu, podjazdy dla niepełnosprawnych, wyjście z budynku bezpośrednio na dziedziniec, nowoczesne kotły gazowe, co gwarantuje bardzo niski koszt ogrzewania, nowoczesny i przyjazny rozkład, dziedziniec/patio do dyspozycji wszystkich lokatorów, wyposażony w strefy relaksu oraz enklawy zieleni – świetne miejsce dla dzieci jak i seniorów, znakomita lokalizacja (blisko szpital, kościół, dyskonty spożywcze, szkoły i przedszkola).

Apartament do sprzedaży z możliwością przyjęcia innego apartamentu, mieszkania albo domu w rozliczeniu. Masz apartament, dom lub mieszkanie w Legnicy lub okolicach i z różnych względów planujesz przeniesienie do nowego? Zadzwoń, podaj jego parametry, a my bezpłatnie doradzimy, jak to zrobić by zminimalizować koszty. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację apartamentu. (146-1301)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl
Tel. +48 723 820 102

Data publikacji: 01-01-2017
Print Friendly, PDF & Email