;nowoczesne i luksusowe wnętrze apartamentu do sprzedaży w Gdańsku

Apartament do sprzedaży w Gdańsku

Gdańsk, apartament do sprzedaży za 649 000 złotych. Powierzchnia apartamentu to 44 metry kwadratowe. Pierwsze piętro. Dwa pokoje.
Budynek z 2016 roku o czterech kondygnacjach. Cena do negocjacji. Nie pobieramy prowizji od kupującego, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Cena zawiera miejsce w hali garażowej.

Wśród atutów apartamentu znajdziemy: najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, elitarną lokalizację, bliskość plaży i lasu, świetny dojazd do centrum. Ze względu na atrakcyjność lokalizacji apartament doskonale nadaje się jako inwestycja na wynajem dla turystów, jak i do własnego zamieszkania. Ponadto osiedle, na którym mieści się apartament, posiada własną strefę fitness oraz strefę saun.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, po przekroczeniu progu tego apartamentu to jego nowoczesny styl i luksusowe wnętrze. Apartament do sprzedaży został całkowicie umeblowany i wyposażony. Wnętrze apartament tworzą następujące pomieszczenia: salon + taras + aneks kuchenny + przedpokój + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + sypialnia.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz apartamentu za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont apartamentu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. (087-1615)

Kontakt:
Tel. +48 58 350 96 25
Tel. +48 793 360 441

Data publikacji: 15-04-2017
Print Friendly, PDF & Email