zdjęcie prezentuje luksusowe wnętrze w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Częstochowie

Apartament do sprzedaży w Częstochowie

Częstochowa, apartament do sprzedaży za 291 720 złotych. Apartament liczy 66,30 metra kwadratowego powierzchni. Pierwsze piętro. Trzy pokoje. Budynek nowy o pięciu kondygnacjach.
0% prowizji od kupującego. Dodatkowo właściciel zwolniony jest z konieczności uiszczenia 2% opłaty podatku PCC. Wraz z apartamentem można wykupić za 25 tys. zł. miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Do apartamentu przynależy piwnica o powierzchni 2,47 m2.

Apartament na sprzedaż w stanie deweloperskim, dzięki czemu nowy właściciel ma możliwość wykończenia go według swojego upodobania. Prestiż posiadania apartamentu podnosi również atrakcyjna lokalizacja uchodząca za jedną z najbardziej nobilitujących w całym mieście.

Apartament składa się z:
– salonu
– 2 sypialni
– kuchni
– balkonu
– jadalni
– łazienki
– hallu.

Kupując ten apartament za pośrednictwem agencji WGN, nie zapłacisz żadnej prowizji za pośrednictwo. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego, a nabywca otrzyma rabat u notariusza. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Zapraszamy (188-908)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590

Data publikacji: 28-03-2017
Print Friendly, PDF & Email