zdjęcie prezentuje luksusowe wnętrze apartamentu na sprzedaż w Chorzowie

Apartament do sprzedaży w Chorzowie

Chorzów, apartament na sprzedaż za cenę 290 000 złotych. Apartament liczy 87 metrów kwadratowych powierzchni. Parter. Trzy pokoje. Budynek o trzech kondygnacjach.
Ogromną zaletą apartamentu jest stylowe jego wnętrza wykończenie materiałami wysokiej jakości. Uwagę zwracają oryginalne drzwi z secesyjnymi przeszkleniami z motywami kwiatowymi oraz drewniane futryny i wysokie stropy. Uroku dodają również akcenty z oryginalnej cegły wyeksponowanej zwłaszcza na jednej ze ścian salonu oraz doświetlające korytarz przedsionka iluminatory.

Apartament na sprzedaż z umeblowaną kuchnią, zmywarką, lodówką, szafą garderobianą, szafą przesuwną i wolno stojącą. W salonie stoi stylowy kominek z bezpiecznym wyprowadzeniem rurowym komina aż po dach. Kominkiem można palić w zimie – ogrzewa apartament i pozwala ograniczyć koszty ogrzewania gazowego kaloryferów.

Apartament składa się z następujących pokoi i pomieszczeń: salon + przedpokój + sypialnia + taras + kuchnia + pokój dziecięcy + łazienka. Teraz apartament jest nieumeblowany.

Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego na zakup apartamentu, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. (120-11829)

Kontakt:
Tel. +48 881 749 881

Data publikacji: 11-03-2017
Print Friendly, PDF & Email