Wrocław apartament na sprzedaż

Do sprzedaży ładny, 3-pokojowy apartament o pow. 82,14 m2 położony na IX piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z lat 80-tych, na Kozanowie, we Wrocławiu za cenę 375 000 zł.

Apartament po remoncie, gotowy do wprowadzenia.

Rozkład pomieszczeń:
I POZIOM:
– holl
– 2 pokoje
PIĘTRO:
– przedpokój
– salon
– kuchnia
– łazienka
– pralnia z wc
– przedpokój
– antresola (o wysokości 1,20 m).

Dodatkowo istnieje możliwość zaadaptowania części dachu w budynku na taras. Okna nowe PCV, na ścianach gładzie, w łazience kafle, a w pokojach panele oraz mozaika parkietowa. Lokal nie wymaga ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Czynsz: ok. 600 zł (w tym ogrzewanie – ryczałt, zaliczka na wodę, f. remontowy) plus prąd. Bardzo dobra lokalizacja – blisko parku, 2 minuty od przystanku tramwajowego, 4 minuty od pętli autobusowej. Dojazd do centrum zajmuje około 15 minut. Sprzedaż bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Klientom zainteresowanym zapewniamy bezpłatną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. (014-15090)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 17
Tel. +48 796 569 710
e-mail: karolina.mydlowska@wgn.pl

Data publikacji: 07-03-2014
Print Friendly, PDF & Email