Świdnica apartament na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny, 3-pokojowy apartament o pow. 138 m2 położony na I piętrze w 2-kondygnacynej kamienicy, w okolicach centrum Świdnicy za cenę 310 000 zł.

Do apartamentu przynależy strych o pow. ok. 100 m2, usytuowany bezpośrednio nad apartamentem (co daje możliwość zrobienia lokalu dwupoziomowego), piwnica, garaż murowany z wybrukowanym wjazdem znajdujący się w odległości 10 m od budynku oraz ogrodzony ogród – bezpośrednio przy garażu.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– duża łazienka
– duża kuchnia
– jadalnia
– spiżarka
– zabudowana loggia (pełniącej rolę czwartego pokoju)
– duży przedpokój.

Apartament po remoncie kapitalnym w 2009 r., w całym lokalu dębowe okna z roletami (18 sztuk) i dębowe drzwi; w salonie na podłodze deska barlinecka, w pozostałych pokojach, przedpokoju i jadalni panele, w kuchni i łazience kafle. Duży salon upiększa kominek, w kuchni zrobiona wyspa oraz zabudowa na wymiar, w jednej z sypialni szafa z drzwiami przesuwnymi. Bardzo duża łazienka z natryskiem, narożną wanną oraz dwiema umywalkami i toaletą. W 2012 r. loggia o pow. ok. 20 m2 została zaadaptowana na 4 pokój – wstawiono okna dębowe i doprowadzono ogrzewanie. Ogrzewanie gazowe (piec II-funkcyjny) oraz kominkowe. Polecamy szczególnie dla wymagających klientów ceniących komfort, ciszę oraz bliskość terenów zielonych a jednocześnie niedaleko centrum miasta. Oferta objęta promocją 0 % prowizji od kupującego. Cena do negocjacji. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. (142-6620)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 74 637 91 01
Tel. +48 604 613 821

Data publikacji: 25-02-2014
Print Friendly, PDF & Email