NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE APARTAMENT 52 m2, REZYDENCJA BOREK.

Na sprzedaż ostatni apartament w inwestycji Rezydencja Borek.
– APARTAMENT CAŁKOWICIE WYKOŃCZONY I UMEBLOWANY –

Rezydencja Borek to nowoczesny i ekskluzywny budynek 21 wieku, który został wykończony w najwyższym standardzie przy zastosowaniu najlepszych materiałów wykończeniowych np. granit, stal nierdzewna, drewno, szkło hartowane.
W budynku znajduje się elegancka recepcja wraz z okazałym holem w stylu Art ? Deco, oraz dwie windy.
Apartament wyposażony zostały w najnowocześniejsze instalacje i rozwiązania systemem inteligentnego domu.
Wjazd na teren inwestycji od strony garażu stanowi brama jednoskrzydłowa otwierana zdalnie, wjazd do garażu podziemnego podgrzewany..
Ogród rekreacyjno-wypoczynkowy wraz Altaną drewnianą, wyposażoną w stylowe meble ogrodowe. Do użytku mieszkańców została przekazana część rekreacyjna, fitness i sauna fińska.
Teren wokół apartamentowca zagospodarowany w różnorodną roślinność. Cały teren nieruchomości jest ogrodzony i monitorowany.

LOKAL WZORCOWY – STAN FAKTYCZNY JAK NA ZDJĘCIACH.

Apartament wyposażony jest w:

– antywłamaniowe drzwi wejściowe, klasy C z zamkiem elektronicznym otwieranym kartą magnetyczną zbliżeniową, wyposażone w panel kontrolny z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym pozwalającym na konfigurację drzwi, odczytu statusu drzwi oraz kontroli wejść i wyjść.
– podłoga cementowa;
– tynki gipsowe;
– gładź na sufitach;
– parapety wewnętrzne kamienne;
– instalacja wodna i kanalizacyjna, punkty poboru wody;
– instalacja elektryczna bez opraw oświetleniowych;
– aparat wideo-domofonu firmy BPT model. Mitho ( kolorowy ekran dotykowy LCD 4,3 cala ) wyposażony w cichy alarm Brahamas B2 – w przypadku próby włamania do lokalu poprzez drzwi wejściowe ochrona w recepcji jest informowana o zdarzeniu, odczyt z kamer zewnętrznych. System umożliwia również rozbudowę ( dodatkowa opłata ) o możliwość sterowania temperaturą w mieszkaniu, sterowanie światłem w pomieszczeniach oraz możliwość obsługi za pośrednictwem telefonu GSM;
– w pokoju i sypialni gniazdo TV- SAT, instalacja zintegrowana z systemem monitoringu, dzięki czemu mamy podgląd na odbiorniku TV z kamer zainstalowanych na terenie;
– CO zapewnia lokalna kotłownia gazowa.
– klatka schodowa, balustrady stalowe z wypełnieniem szklanym z metaloplastyki, na ścianach tapeta winylowa.

Pomieszczenia w lokalu to:

pokój + aneks kuchenny o powierzchni 26,41 m2, pokój o powierzchni 11,99 m2, hol o powierzchni 7,67 m2, łazienka o powierzchni 5,14 m2, balkon o powierzchni 2,96 m2.
Całkowita powierzchnia to 51,21 m2, opłata eksploatacyjna za m2 to 9,70 zł.
Rok budowy budynku to 2010.

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.
Klientom zainteresowanym zapewniamy bezpłatną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.
Zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Powierzchnia: 52 m2,
Cena: 671.320 PLN
Numer oferty SM014-15345
Tel.: 71 337 84 05
Tel. kom.: 513 153 388

Data publikacji: 11-03-2014
Print Friendly, PDF & Email