Miłakowo apartament na sprzedaż

Do sprzedaży ładny, nowocześnie urządzony, 2-pokojowy apartament o pow. 67,55 m2 położone na I piętrze nowej kamienicy w centrum w cenie 179 000 zł.
Rozkład pomieszczeń:
I POZIOM:
– część dzienna wydzielona niepełnymi ściankami działowymi,
– otwarta, jasna kuchnia z zabudową (w cenie mieszkania) połączona z jadalnią,
– niewielki aneks
– biuro/gabinet,
– łazienka z prysznicem i wc,
– korytarz
PÓŁPIĘTRO:
– sypialnia (3,7 m x 2,5 m)
– garderoba (4,8 m x 2,5 m)

Atrakcyjna cena. Urządzona kuchnia i garderoba. Kupujący nie płaci prowizji. Lokal z 2008 r. o otwartym układzie wnętrza i możliwością dowolnej aranżacji.

Pierwotny projekt zakładał typowy, rozkładowy układ pomieszczeń: 2 pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz.
Wystawa okien od zachodu i południa. Podłogi z polerowanego gresu, w łazience terakota, na półpiętrze panele. Ściany wykończone płytą gipsowo-kartonową, w łazience glazura. Drzwi wejściowe metalowe antywłamaniowe. Okna PCV i drewniane. Schody na półpiętro o konstrukcji metalowej, bukowe. Ciepła woda i c.o. z lokalnej (dla całego budynku) kotłowni na gaz ziemny. Rozliczenie kosztów ogrzewania na podstawie odczytu podzielników ciepła. Wodociąg miejski i kanalizacja. Linia telefoniczna, TV kablowa, internet, domofon. Budynek bez podpiwniczenia, trzykondygnacyjny, docieplony styropianem, kryty dachówką. Bezpośrednio przy kamienicy miejsca parkingowe (istnieje możliwość wynajęcia garażu). W sąsiedztwie sklepy, apteki, kościół, niedaleko szkoła, przedszkole, poczta. Okolice to atrakcyjne turystycznie tereny o urozmaiconej rzeźbie terenu z dużą ilością lasów, jezior i rzek. Zaledwie 1,5 km do najbliższego jeziora Mildzie, 5 km do jeziora Wuksniki (głębokość maksymalna 67,3 m – jedno z najgłębszych jezior Polski, najgłębsze jezioro Pojezierza Mazurskiego), 8 km do j.Narie. Odległość od Olsztyna – 44 km, Elbląga – 52 km, Gdańska – 115 km, Warszawy – 245 km. (125-263)

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego

Klientom naszej firmy proponujemy pośrednictwo kredytowe.
Współpracujemy z kancelarią prawną, pracownią urbanistyczną, biurem geodezyjnym, a także specjalistami z zakresu wycen nieruchomości i przeprowadzania
audytów energetycznych.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 89 672 68 16
e-mail: d.siemianowski@wgn.pl

Data publikacji: 04-04-2014
Print Friendly, PDF & Email