Leszno okolice apartament na sprzedaż

Na sprzedaż ustawny, nie za duży, 2-pokojowy apartament o pow. 54 m2 położony na I piętrze w 2-kondygnacyjnym budynku, w okolicach Leszna za cenę 151 200 zł.
Lokal słoneczny, ustawny, do dowolnej aranżacji.
Rozkład pomieszczeń:
– korytarz
– salon
– sypialnia
– łazienka
– jasna kuchnia

Przestronna klatka schodowa. Ppoprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań projektowych i technicznych apartament stosunkowo tani w eksploatacji. Optymalne rozwiązanie osiedlenia dla seniorów i osób młodych z rodzinami. Świetna oferta bez wkładu finansowego do zamieszkania od zaraz. Okna PCV, podłogi panele, ściany gładź, łazienka płytki urządzenia sanitarne. Możliwość zmiany przeznaczenia pomieszczeń w celu uzyskania dodatkowego pokoju. Prezentowane mieszkanie ma nowoczesny system rozkładu pomieszczeń co daje komfort codziennego użytku. Serdecznie zapraszam do prezentacji.

Na zdjęciu przedstawiona została przykładowa aranżacja jednego z pomieszczeń. Przedstawione wykończenie oraz meble nie są elementem oferty. Możliwość skorzystania z usług firm z uwzględnieniem korzystnych rabatów po dokonaniu zakupu nieruchomości przez nasze biuro. (137-188)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 885 885 260
e-mail: m.sosnowska@wgn.pl

Data publikacji: 28-03-2014
Print Friendly, PDF & Email