Kołobrzeg apartament na sprzedaż

Do sprzedaży piękny, 2-pokojowy apartament o pow. 64,83 m2 z ogrodem położony w 6-kondygnacyjnym budynku, w Kołobrzegu za cenę 382 497 zł.
Apartament umeblowany i wyposażony w sprzęt RTV i AGD.

Rozkład pomieszczeń:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z kabiną prysznicową.
– taras

Z pokoju jest wyjście na taras i własny ogródek o powierzchni 50,20 m2. Komfortowy wypoczynek i tylko 70 m do plaży, na tarasie własnego apartamentu, w otoczeniu zieleni, w zdrowym nadmorskim mikroklimacie-wszystko to ma zagwarantowane przyszły nabywca. Budynek wykonany jest z najlepszych materiałów, w zgodzie z naturą chronionego krajobrazu, każdy apartament wykonano ,pod klucz. Całość zabudowy-budynek oraz otoczenie jest bardzo starannie wykonane i zagospodarowane, tworząc harmonijną całość z pobliską plażą i parkiem, zapewniając wspaniałe warunki do pełnego, komfortowego wypoczynku całej rodziny. Apartament można zgłosić zarządcy do wynajmu, co przy znakomitej lokalizacji i rozbudowanej funkcji sanatoryjno-wypoczynkowej obiektu zapewnia duże zainteresowanie apartamentem przez cały rok. (067-87)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Data publikacji: 31-03-2014
Print Friendly, PDF & Email