Kłodzko apartament na sprzedaż

Do sprzedaży ekskluzywny, komfortowy, 3-pokojowy apartament o pow. 68,62 m2 położony na III piętrze w nowej, 4-kondygnacyjnej kamienicy, w ok. Rynku, w Kłodzku za cenę 299 000 zł.
Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie. Cena obejmuje wyposażenie.

Rozkład pomieszczeń:
– słonecznyustawny i przestronny salon z częścią wypoczynkową
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– garderoba
– łazienka
– wc.

Proste i ciekawe, a jednocześnie bardzo przytulne wnętrze, estetyczna kompozycja kolorystyczna. To duże i pięknie przygotowane mieszkanie usytuowane jest w eleganckiej kamienicy, położonej w odległości ok. 500m od Rynku. Parking bezpośrednio przy budynku. Lokal stanowi znakomitą propozycję dla rodziny oczekującej możliwości zamieszkania blisko Centrum, skąd dzieci bezpiecznie dotrą do szkoły, ale również umożliwia wypoczynek po pracy (balkon z widokiem na Twierdzę i teren zielony). Na podłogach kafle i panele, okna plastikowe, instalacje wymieniane przed 4 laty. Ogrzewanie elektryczne (rachunki do wglądu). Układ mieszkania przedstawiamy na rysunku. Kupujący nie płaci prowizji. Wynagrodzenie Biura płaci Sprzedający. Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie w Kłodzku z dopłatą. (058-1465)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Kontakt:
Tel. +48 74 66 26 555

Data publikacji: 15-04-2014
Print Friendly, PDF & Email