Kłodzko apartament na sprzedaż

Do sprzedaży nowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 61 m2 położony na II piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w dzielnicy Warty, w Kłodzku za cenę 233 906 zł.
Kupujący nie płaci prowizji. Cena NETTO obejmuje miejsce postojowe

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka i wc
– 2 balkony

Ogrzewanie indywidualne gazowe (w każdym lokalu piec dwufunkcyjny), okna PCV, standard deweloperski. Wynagrodzenie Pośrednika płaci Sprzedający. Osiedle otoczone będzie zielenią i placami zabaw dla dzieci. Bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu drogi wyjazdowej do Wrocławia lub Kudowy-Zdroju (droga krajowa nr 8) oraz centrum handlowego Galeria Twierdza Kłodzka, a także centrum miasta. W bliskim sąsiedztwie szpital i szkoła. Powyższy opis nie stanowi oferty w świetle przepisów kodeksu cywilnego. Oferujemy pełną obsługę kredytową. Pracownicy naszego Biura NIEODPŁATNIE wyliczą dla Ciebie zdolność kredytową i raty. Porównamy oferty 26 banków i pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą propozycję. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej również wtedy, kiedy nie kupujesz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie BEZPŁATNA. Zapraszamy! (058-1628)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 74 66 26 555

Data publikacji: 17-08-2014
Print Friendly, PDF & Email