Katowice apartament na sprzedaż

Do sprzedaży luksusowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 150 m2 położony na III piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Murcki, w Katowicach za cenę 370 000 zł.
Całość po kapitalnym remoncie! W cenie również ogródek działkowy tuż przy budynku z garażem. To ostatni moment by kupić mieszkanie z mniejszym wkładem własnym! Od 2015 roku minimalny wkład własny z kosztami wyniesie nawet 16% wartości nieruchomości! Mieszkanie na sprzedaż Katowice Murcki ulica Laskowskiego. Mieszkanie ze skosami

Rozkład pomieszczeń: salon + 3 sypialnie + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój.

Całość po kapitalnym remoncie w wysokim standardzie. W budynku jest ogrzewanie centralne, jednakże właściciele ze względu na niższe koszty użytkowania, zdecydowali się na ogrzewanie elektryczne. Koszt energii elektrycznej to ok 350 zł miesięcznie. W budynku brak gazu. W cenie mieszkania właściciele odstąpią prawo do zagospodarowanej działki rekreacyjnej (należącej do miasta)z garażem. Cena: 370 000 zł. Serdecznie zapraszam do oglądania. Komisja Nadzoru Finansowego już na początku 2014 r. wprowadziła zasadę posiadania minimalnego wkładu własnego na poziomie 5% wartości nieruchomości w przypadku ubiegania się o kredyt hipoteczny. W raz z kolejnymi latami, kwota wkładu własnego będzie zwiększać się o kolejne 5% i tak w 2015 roku trzeba będzie posiadać minimalny wkład własny w wysokości 10%. Do wartości tej jednak należy doliczyć dodatkowe koszty związane z opłatami notarialnymi oraz wynagrodzeniem dla biura nieruchomości, które mieszczą się w okolicach 5-6%. Tym samym w 2015 roku kupujący nieruchomość musi liczyć się w koniecznością posiadania gotówki na poziomie około 16%, co przy średniej cenie nieruchomości na Śląsku (ok. 185 tyś. zł) daje nam kwotę 29 600 zł. Do tego jeszcze koszty związane chociażby z odświeżeniem nieruchomości… Warto więc zastanowić się nad podjęciem decyzji w sprawie zakupu nieruchomości do końca tego roku. Dzięki temu można zmniejszyć wkład własny o kilka tysięcy złotych. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo! Zapraszamy do współpracy! (120-8999)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 881 559 881

e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Katowice apartament na sprzedaż, Katowice apartament sprzedaż, Katowice Murcki apartament sprzedaż, Katowice apartament 4 pokoje sprzedaż,

Data publikacji: 27-11-2014
Print Friendly, PDF & Email