Katowice apartament na sprzedaż

Na sprzedaż ładny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 55 m2 położony na wysokim parterze, w 2-kondygnacyjnej kamienicy, w dzielnicy Koszutka, w Katowicach za cenę 340 000 zł.
KUP Z NAMI NIERUCHOMOŚĆ – OPŁACIMY NOTARIUSZA! Apartament po kapitalnym remoncie w 2012 roku. Bardzo wysoki standard wykonania: na podłodze dębowy parkiet, na ścianach gładzie, dźwiękoszczelne i antywłamaniowe okna, szklane drzwi.

Rozkład pomieszczeń: 2 pokoje + hol + kuchnia + łazienka z wc + antresola + piwnica + ogródek za kamienicą.

Ogrzewanie miejskie z zainstalowaną mechaniczną wentylacją z rekuperatorem. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone. Do dyspozycji miejsca parkingowe pod samym wejściem do budynku.
Cena: 340 000zł do negocjacji. Serdecznie zapraszam do oglądania. *Warunkiem skorzystania z promocji KUP Z NAMI NIERUCHOMOŚĆ – OPŁACIMY NOTARIUSZA! jest skorzystanie z usługi pośrednictwa naszego biura przy kupnie nieruchomości oraz skorzystanie z oferty kredytowej naszego doradcy (bezpłatnie, jednak kredyt hipoteczny musi stanowić minimum 80% wartości nieruchomości) . Jeśli spełnione zostaną oba warunki przy kupnie tej samej nieruchomości – wówczas pokrywamy koszt TAKSY NOTARIALNEJ (w Kancelarii wybranej przez nasze biuro). Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo! Zapraszamy do współpracy! (120-7873)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 881 559 881
e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 06-07-2014
Print Friendly, PDF & Email