Katowice apartament do wynajęcia

Na wynajem 2-pokojowy apartament o powierzchni 58 m2 położony na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w dzielnicy Dębowe Tarasy, w Katowicach za cenę 2 590 zł/m-c.
Apartament znajduje się na prestiżowym, monitorowanym, zamkniętym osiedlu obok galerii handlowej Silesia City Center w samym centrum Katowic. Dużym atutem osiedla jest jego położenie-blisko do autostrady A4 i drogi krajowej nr 86.

Rozkład pomieszczeń:

– sypialnia

salon

– aneks kuchenny

– łazienka z toaletą

– przedpokój

– balkon.

Do nieruchomości przynależy miejsce parkingowe w cenie 30 zł/msc a także komórka lokatorska. Apartament ma centralne ogrzewanie. Umeblowane o wysokim standardzie. Właściciel może wystawić faktury vat. Koszt najmu 2 590 zł, kaucja 3 000 zł, zaliczka za media wynosi 250 zł (energia elektryczna, woda, ogrzewanie, wywóz nieczystości). Zapraszam do oglądania. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo! Zapraszamy do współpracy! (120-8861)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 881 663 881

e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 29-10-2014
Print Friendly, PDF & Email