Gorzów Wielkopolski apartament na sprzedaż

Do sprzedaży bardzo atrakcyjny, ładny i nowoczesny, 4-pokojowy apartament o pow. 116 m2 położony na parterze, 2-piętrowej kamienicy, na os. Górczyn za cenę 250 000 zł.

Apartament częściowo wyremontowany. Kuchnia widna, z paskiem glazury, na stanie meble. Pokoje w panelach, ściany szpachlowane i malowane, okna PCV z roletami wewnętrznymi plus jedno drewniane w kuchni. Łazienka w glazurze i terakocie, z wanną, brodzikiem, WC razem. Woda bieżąca ciepła i ogrzewanie z sieci miejskiej. W cenie dwie szafy w zabudowie. Do dyspozycji piwnica o powierzchni 18 mkw i strych do wspólnego użytku. Ponadto podwórko i liczne miejsca parkingowe pod domem. W okolicy park i tereny zielone. W pobliżu centrum handlowe Tesco, Kupiec Gorzowski, Panorama, przystanek MZK. Cena do negocjacji – gorąco polecam. (130-891)

Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do zawarcia umowy zgodnie z Art. 71 KC.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Sprawdzaj codziennie nowe oferty. Każda oferta gwarancją bezpiecznej transakcji. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Zapraszamy na prezentację w ustalonym wcześniej terminie.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 793 081 164
e-mail: kaak@wgn.pl

Data publikacji: 24-02-2014
Print Friendly, PDF & Email