Apartamenty Dąbie Wrocław Biskupin

Na sprzedaż nowy, ekskluzywny apartament w inwestycji deweloperskiej Apartamenty Dąbie. Apartament do indywidualnego wykończenia.

Oferta obejmuje apartament klimatyzowany, trzy pokojowy, z oddzielną kuchnią wraz z jadalnią, łazienką, osobnym WC oraz przestronnym przedpokojem. Do jednego z pokoi przynależy balkon, przy pokoju dziennym i jadalni usytuowano natomiast taras o pow. ok. 16 m2
Podgląd na rzut apartamentu w załączeniu oferty.
Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe lub zamykany garaż. Garaże i miejsca postojowe zlokalizowane są pod budynkiem.

Proponujemy do sprzedaży luksusową ofertę apartamentów w wysokim standardzie wykończenia. Do każdego apartamentu przynależą tarasy lub balkony. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają również indywidualne ogródki.
Duże przeszklenia okien wraz z zamontowanymi okiennicami, stolarka drewniana najwyższej jakości, podłączenia klimatyzacyjne, ogrzewanie podłogowe, instalacja do kominka, indywidualny monitoring kosztów użytkowania mediów i wiele innych nowoczesnych udogodnień technicznych.

Inwestycja Apartamenty Dąbie została wybudowana w 2010 r. w najładniejszej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie przez wrocławskich deweloperów Temar i WPBM Mój Dom.
Inwestycja została zrealizowana z dbałością o każdy element architektoniczny, materiały wykończeniowe budynku, poszczególnych apartamentów oraz części rekreacyjnych zaspokoją najbardziej wyszukany gust.
Apartamenty Dąbie to przede wszystkim prestiż, luksus i nowy styl życia.
Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano w Apartamentach Dąbie również część rekreacyjną: stylowy lounge club, ekskluzywny klub fitness z sauną fińską i parową oraz solarną oazą, siłownię i jacuzzi.
Ceny indywidualnie negocjowane. W ofercie posiadamy inne apartamenty w metrażu od 60 do 180 m2, dwu i trzy pokojowe lub trzy pokojowe z dodatkową antresolą.

Cena sprzedaży: 999688zł

Cena za 1m2: 9605zł

Powierzchnia: 104m2

Nr oferty: 10-2693

Kontakt: 071 337 84 21

Data publikacji: 13-11-2013
Print Friendly, PDF & Email