na zdjęciu ekskluzywne wnętrze apartamentu do sprzedaży we Wrocławiu

Apartament we Wrocławiu na sprzedaż

Wrocław, apartament do sprzedaży o powierzchni 85 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku, we Wrocławiu za cenę 650 000 zł. Oferta 0% – kupujący nie płaci prowizji dla biura.
Rozkład pomieszczeń w apartamencie:
na PARTERZE:
– salon
– jadalnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
na ANTRESOLI:
– sypialnia.

Apartament komfortowo wykończony ze smakiem i z dbałością o najdrobniejsze nawet szczegóły. Kuchnia z meblami i sprzętem AGD w zabudowie. Na podłogach drewniane deski w stanie idealnym oraz kafle. Na antresolę prowadzą solidne schody wykonane z drewna. Wyjątkowy klimat tworzą również drewniane belki. W łazience duża narożna wanna.

Apartament w stanie idealnym, nie wymaga od przyszłych właścicieli żadnych nakładów finansowych. Do zamieszkania od zaraz. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbany, ciepły, ocieplony. Przestronna i jasna klatka schodowa.

Apartament dobrym punkcie miasta – dogodny dojazd do centrum oraz pozostałych dzielnic. Cicha, spokojna okolica, w sąsiedztwie nowych bloków oraz domów jednorodzinnych oraz szeregowców. Niedalekie sąsiedztwo Parku Grabiszyńskiego. Założona księga wieczysta.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont apartamentu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-124)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Data publikacji: 14-03-2017
Print Friendly, PDF & Email