na zdjęciu luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży we Wrocławiu

Apartament we Wrocławiu

Luksusowy apartament do sprzedaży o gigantycznej powierzchni 130 m2 (5 pokoi) usytuowany na parterze, w 2-kondygnacyjnym budynku willowym z 1995 roku, we Wrocławiu za cenę 790 000 zł. Cena do negocjacji.
Apartament niesłychanie komfortowy, ekskluzywny i elegancko wykończony. Dodatkowym, dużym atutem jest atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się w cichej i spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Apartament ogrzewany gazowo oraz za pomocą kominka.
Apartament składa się z dwóch poziomów, na których rozmieszczone są następujące pomieszczenia:
POZIOM -1
– łazienka
– pokój telewizyjny
– garderoba
– pomieszczenie gospodarcze
POZIOM 0:
– salon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– gabinet
– biblioteka
– wc
– pomieszczenie gospodarcze
– garderoba
– wiatrołap

Apartament znajduje się w budynku, przed którym pięknie zagospodarowano teren. Tutaj znajduje się niewielki, drewniany dom gospodarczy oraz 2 miejsca parkingowe. Zapraszam na prezentację apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15806)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Data publikacji: 17-01-2017
Print Friendly, PDF & Email