luksusowe wnętrze apartamentu we Wrocławiu do sprzedaży

Apartament we Wrocławiu

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 130 m2 (4 pokoje) zlokalizowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 1 100 000 zł.
Apartament urządzony bardzo nowocześnie i komfortowo. Apartament z dwoma tarasami (12 m2 i 5 m2) oraz odrębnym, zamykanym garażem podziemnym. Apartament dla wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz korzystne położenie. Apartament w stanie idealnym, nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Rozkład pokoi w apartamencie:
POZIOM 0:
– salon
– 2 tarasy
– aneks kuchenny
– 2 gabinety
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze/pralnia
– przedpokój
POZIOM 1:
– sypialnia
– open space

Apartament w bardzo wysokim standardzie. Wewnątrz bardzo ciekawe elementy związane z wystrojem, stylowy kominek, szklane drzwi, zastosowano oświetlenie, które nadaje indywidualny charakter wnętrzu. Apartament posiada zainstalowaną klimatyzację w salonie oraz sypialni

Apartament łączy atuty bezpiecznej i spokojnej okolicy, oryginalności projektu, zastosowania materiałów najwyższej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont apartamentu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-746)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Data publikacji: 17-08-2016
Print Friendly, PDF & Email