zdjęcie przedstawia wizualizację apartamentu na sprzedaż w Szczecinie

Apartament w Szczecinie, Śródmieście

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 52 m2 na IV piętrze, w kamienicy, w Śródmieściu Szczecina za cenę 230 000 zł.
Kamienica po renowacji (dach, wyremontowana klatka schodowa) planowany również remont elewacji. Apartament w wysokim standardzie. Apartament zaadaptowane z poddasza, wykończony „pod klucz”.

Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój

Kuchnia z zabudowanymi na miarę meblami kuchennymi wraz z osprzętem AGD (zmywarka, piekarnik, okap, lodówka, zlew). Ściany gładzone malowane na ładne ciepłe kolory. Apartament ogrzewany z nowego pieca gazowego z zamkniętą komorą spalania. Przy zakupie apartamentu nie płaci się podatku PCC 2% u notariusza co wynika z faktu iż podana cena zawiera już w sobie podatek VAT. Apartament już wykończony i gotowy do zamieszkania.

Przy zakupie tego apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Najlepszych informacji udzieli Państwu agent prowadzący. (105-5009)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 91 30 70 270
Tel. +48 606 641 999
e-mail: k.splawska@wgn.pl
e-mail: p.galazka@wgn.pl

Data publikacji: 30-03-2016
Print Friendly, PDF & Email