zdjęcie prezentuje różne luksusowe pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia w Szczecinie

Apartament w Szczecinie na wynajem

Szczecin, apartament do wynajęcia o powierzchni 55 m2 (2 pokoje) położony na II pietrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku, w centrum Szczecina za cenę 1 800 zł/m-c.
Apartament cechuje niezwykle wysoki standard wykończenia i wyposażenia. Luksusowy jest również sam apartamentowiec – 2 windy, domofon, klatki bardzo ładnie wykończone, glazura na podłodze, korytarze oddzielone drzwiami od schodów, zamontowane kamery, system monitoringu wewnątrz i na zewnątrz.

Apartament składa się z:
– salonu
– sypialni
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju

Dużym atutem jest również lokalizacja – apartament znajduje się w samym centrum, niedaleko Turzyna, blisko uczelni, centrum handlowego, restauracji, pubów, klubów. To także dobry punkt pod względem komunikacyjnym – nieopodal linie autobusowe.

Apartament jest już wyposażony w nowe meble oraz sprzęt AGD i RTV najwyższej klasy. Kuchnia osobna. Łazienka z prysznicem i wc. Apartament zaaranżowany w nowoczesnym stylu. Koszt wynajmu mieszkania 1 600 zł. Do miesięcznego kosztu wynajmu należy doliczyć zaliczki do zarządcy w kwocie ok. 300 zł. Obowiązuje kaucja, która jest zwrotna. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w podziemnym garażowcu w budynku. Apartament ubezpieczony. Polecam. (105-7728)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999

Data publikacji: 01-02-2017
Print Friendly, PDF & Email