na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 98,50 m2 (3 pokoje) położony na parterze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku, w Szczecinie za cenę 815 000 zł.
Apartament z ładnym ogrodem. Apartament niezwykle komfortowy i zaplanowany w przemyślany sposób.
Rozkład pokoi: kuchnia + przedpokój + pokój + salon + sypialnia + łazienka + taras.

Apartament o niezwykle wysokim standardzie, wykończony przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów (gres włoski, panele o podwyższonej klasie ścieralności, drewniane okna). Wyposażenie apartamentu również luksusowe i nowoczesne. Apartament nadaje się do natychmiastowego zamieszkania.

Apartament położony jest na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu. Apartament ma wstawione oddzielne wejście, drzwi antywłamaniowe, a obok budynku znajduje się garaż o powierzchni 19 m2 + dodatkowe miejsce postojowe na podjeździe do garażu. Nad tarasem zainstalowano markizę.

Ten apartament może być twój za 2 300 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-433)

Kontakt:
Tel. +48 604 669 882
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl

Data publikacji: 13-10-2016
Print Friendly, PDF & Email